МАЈСКИ ПАТУВАЊА 
CRONWELL PLATAMON RESORT 5* - Платамона

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.04.2023, УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

Тип на соби

28.04-28.05.2023

Standard Double Room

53

Трето лице

37

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

17

Минимум престој

3

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:СПА центар, конференциска сала, паркинг, ресторан, таверна, детско игралиште, бар на плажа, анимација, мини клуб, 2 отворени и еден затворен базен, воден парк

Соби: клима, САТ ТВ, фрижидер, фен, сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

11-21 DAYS DAYS BEFORE ARRIVAL 25% OF AGREED STAY

5-10 DAYS DAYS BEFORE ARRIVAL 50% OF AGREED STAY

1-4 DAYS DAYS BEFORE ARRIVAL 70% OF AGREED STAY

EARLY DEPARTURE 100% OF REMAINING STAY

NON SHOW 100% OF AGREED STAY