МАЈСКИ ИНДИВИДУАЛНИ ПАТУВАЊА
PHILOXENIA BUNGALOWS 4* - ПСАКУДИА
www.philoxenianet.gr
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 31.05.2023 И ОД 15.09 ДО 31.10.2023

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

10

28.04-12.05

07.10-31.10

13.05-26.05

23.09-06.10

27.05-23.06

09.09-22.09

Single Room

55

63

85

Standard Room Garden View

38

42

57

Standard Room Garden View for 3 pax

38

42

57

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Pool View

43

50

70

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Garden View

40

47

63

Трето лице

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Garden View with Bunk Bed

47

55

69

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Pool View with Bunk Bed

54

67

101

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Garden View

58

69

98

Трето лице

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Pool  View

63

77

106

Трето лице

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Се Вклучено

41

41

41

Деца од 2-11.99 г.

20

20

20

Минимум престој

3

5

5

Опис:150 метри од плажа, базен, ресторан, бар, билијард, градина,WI-FI

 

Соби: САТ ТВ, фен, фрижидер, клима, ТВ, телефон

 

Stayover Tax 3 EUR за соба на ден ( се плаќа на лице место )

 

Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount

Non show 90% of total amount

Early departure 90% of total amount